Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyám nőgyógyászhoz akar...

Anyám nőgyógyászhoz akar vinni, de én nagyon nem akarok menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel anyám észrevette a fehérneműmön hogy folyásom van (fehér színű folyadék) és mondta h elvisz nőgyógyászhoz.. Mondtam neki hogy én nem megyek.. Kérdezte hogy lehet hogy fölizgatott a barátom? (amikor utoljára találkoztam vele nem is az volt rajtam....) Lényegében a nőgyógyász mit fog mondani anyámnak? Megtudja állapítani hogy a barátommal megujjazott(de csak 1ujjal)?
2009. márc. 26. 12:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért csak sietek :S
2009. márc. 26. 12:35
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

azert nem akarsz menni mert felsz h mit mond anyukadnak?

a vizsgalat alatt ha nem akarod, anyukad nem lehet bent. es a nogyogyasz meg tudja allapitani h szuz vagy vagy sem. nem tudom h ha nem akarod, elmondhatja-e, kortol fugg de tobbnyire nem. ha 1 ujjal ujjazott, nem hiszem h a nogyogyasz azt hinni nem vagy szuz, az ujjazast kulon nem lehet megallapitani. ugyh emiatt szerintem nem kell aggodj.

ami a feher folyast illeti...nem tudom milyen es mennyi volt, de amig nincs szaga es nem barna tudtommal termeszetes es nem gon.d a biztonsag kedveert elmehetsz, de tisztazd elotte anyukadal h nem akarod h bemtn maradjon mert kellemetlenul erezned magad.

2009. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Elvileg Anyukád a váróteremben kell, hogy megvárjon, ő nem mehet be Veled a rendelésre. Az orvost köti a titoktartás. Hány éves vagy? De szerintem ha fiatal is vagy, anyukád akkor se mehet be Veled.

Az ujjazást az orvos nem tudja észrevenni, csak nagyon extrém esetben, ha valaki nagyon durván csinálta, vagy a körmével megsértett - de erre kicsi az esély.

2009. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha szexhez érettnek tekinted magad a nőgyógyászhoz is el kell menni. ennyi a válasz.
2009. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, hogy anyukád miért is akar téged elvinni a nőgyógyászhoz. Hány éves vagy? Szerintem nem érdemes elmenni nőgyógyászhoz, ha még nem akarsz aktív szexuális életet élni és semmi panaszod sincs. Ha anyukád csak azért akarja, hogy beszélni tudj erről valakivel, akkor annak a személynek az anyukádnak kellene lennie, nem egy orvosnak elsősorban.
2009. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%

NE félj nem 1 hanem két ujjazás sem veszi el a szüzességed ahoz elég durván fel kéne nyulni és méjebben mint egy ujj

gondolom nem dugta tövig az ujját és ha nem fáj akkor biztos nem tett benned kárt

sok sikert

2009. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mga a fehér folyás természetes.Azért nem kell orvoshoz menni.Azt meg hogy megujjazott nem fogja látni,akkor ennyi erővel azt is látná hogy mikor raksz be tampont.Azt viszont fogja látni hogy szűz vagy e még vagy sem.De hány éves vagy??
2009. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
amugy hány évews vagyok hogy anyukád igy számon tartja hogy milyen bugyiban flangálsz?
2009. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
a szűzhártya átszakadása nem attól függ h mennyire mélyen járt benne. egyébként: a nőgyógyász semmit nem mond el anyukádnak ha megkéred.
2009. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

14 vagyok...

és szerintem még fölösleges orvoshoz menni...

amúgy meg csak mosott... xD

2009. márc. 26. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!