Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Benthagytam egy tampont 10...

Benthagytam egy tampont 10 orat, mit csinaljak? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap este 6-7 kozott beraktam egyet,es beallitottam az ebresztooramat hajnali 1re hogy kicsereljem,de nem csorgott..5kor ebredtem fel egybol rohantam a wcre es kicsereltem,de nagyon felek hogy bajom lesz..valami fertozes/TSS :( Mindig nagyon nagyon figyelek a tisztasagra,kezetmosok alaposan tamponcsere elott,gyakran megmosakszom ott lent menstruacio alatt,felkelek mindig ejszaka kozepen is cserelni,korultekinto vagyok tenyleg. Betet sajnos nagyon zavar,nem tudok elaludni vele...nem tudom ezt senkivel megbeszelni a csaladomban.Mit csinaljak?Kell aggodnom?Jovoheten megyek egyebkent nogyogyaszhoz,mondjam majd neki?(mas ugyben megyek)16/l elore is koszonom szepen a valaszokat!:)

2014. okt. 4. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi bajod lesz ... :D Szerinted hány nő alszik tamponnal , Én is .. soha az életben nem állítottam azért ébresztést ,hogy tampont cseréljek ! :D Ha ennyire rettegsz ,akkor inkább használj intim tölcsért : [link]
2014. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, semmi bajod sem lesz.


Igen sok nö alszik tamponnal és éjjel nem kel fel exta cserélni.

2014. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség!Semmi bajod nem lesz!Fel nem kelnék soha ezért!
2014. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod sem lehet ettől!!

Emiatt felesleges orvoshoz menned.

2014. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!csak azert aggodom/aggodtam mert hogy ugye 8oranal tovabb nem kene hogy bent legyen..:/
2014. okt. 4. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

"Benthagytam egy tampont 10 orat, mit csinaljak? SOS"


Vedd ki az jónapot.

2014. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már ne idegeskedj, mert ha baj lenne, akkor az nagyon gyorsan jön. Már tiszta láz lennél. Nekem volt ilyen fertőzésem. Azt tudom ajánlani, hogy éjjelre használj betétet és fölé egy kis vattát.
2014. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előfordul.Ne aggódj,nem lesz semmi bajod.
2014. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,rendesek vagytok!:)
2014. okt. 5. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!