Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Ha fel fáztam?

Mit csináljak? Ha fel fáztam?

Figyelt kérdés

2-3 hete felfáztam strandon vízketet sokszor kellet pisilnem

2szer még véreset is pisilttem Szedttem gyogyszert : sumetrolimt el múlott de most megin megfázttam és most is vízket meg pisilni járok léci agyatok tanácsokat és ne csak azt hogy menny orvoshoz Köszönöm szépen bocsi a helyesírás ert! :D



2014. szept. 8. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanácsot? Tanulj meg írni.

Egyébként meg ha nem mész el orvoshoz, a fertőzés átterjedhet a vesédre is, ami aztán olyan vesegörcsöket okozhat, hogy nem a háziorvoshoz fogsz menni, hanem a mentők fognak kórházba vinni.

2014. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen de nincs időm normálisan leírni a hogy most se legjobb barátnőm beteg ő

nincs regisztrálva ide azért kérdezttem én amúgy mondtam neki hogy menjen el dokihoz és hál istenek rá szanta mmagat!

2014. szept. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!