Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazasra mi a legjobb...

Felfazasra mi a legjobb otthoni gyogymod?

Figyelt kérdés
Kb felpercenkent rohannek a wc-re de feleslegesen mert nem tudok pisilni. Altalaban az segit ha sok folyadekot iszok de most nem valt be. irjatok valamit pls mert holnap igy nem tudok suliba menni de most hianyoztam egy honapot :S
2014. okt. 5. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszula, nekem a Cran-C nevű vált be legjobban, de nagyon sokfélét lehet kapni. Egyébként egy már kialakult húgyúti fertőzésre nem biztos, hogy használni fog, de ez a leghatásosabb az otthoni gyógymódok közül. A másik megoldás az ügyelet, ahol felírnak neked antibiotikumot és attól jó esetben már holnap be tudsz menni suliba. Viszont ha ez visszatérő, akkor folyamatos tőzegáfonya-kapszula szedésével ki lehet belőle lábalni, tényleg nagyon hatásos növény.
2014. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom kiprobalom meg csak reggel 6 van de kesobb lemegyek megnezem arulnak-e. Tegnap kezdotott amugy de maskor mindig max 1 reggelen at tart, fogalmam sincs most miert nem akar elmulni pedig mindent ugyan ugy csinalok ahogy szoktam... Koszonom megegyszer a valaszt.
2014. okt. 5. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
menj le az ügyeletre antibiotikumért...amellett sok folyadék és C-vitamin
2014. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!