Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb gyógyszer...

Melyik a legjobb gyógyszer felfázásra?

Figyelt kérdés

Kicsit csíp csak.sokat járok pisilni de akkor is kevés vizelet jön belőlem:( és nagyon pisi ingerem van mindig:S

majd ha veszek felfázásra gyógyszert vagy iratok a dokival akkor lehet együtt használni majd a betadine hüvelykúppal? nem baj ha kúpot is meg felfázásra is gyógyszert szedek?


2011. júl. 6. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, de nem felfázás volt, hanem felborult a hüvelyflórám. Kúpot kaptam a nőgyógyásztól.
2011. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mi volt a neve a kúpnak? és helyre jöttél tőle?
2011. júl. 6. 13:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy hólyaghurutod van. Menj el az urológiára, azt hiszem nem kell beutaló.
2011. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom, volt canesten is, de az nem nagy szám
2011. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

tőzegáfonya kapszula

dm-ben lehet kapni

2011. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
urológia milyen vizsgálatból áll? soha nem voltam még:(
2011. júl. 6. 13:25
 7/12 anonim válasza:
Urológián katéterrel vesznek vizeletet és ultrahangot néznek
2011. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
te jó isten:O:S:S ez rosszul hangzik:S
2011. júl. 6. 13:29
 9/12 anonim válasza:

Nyugi 1 perc az egész. Inkább csak kicsit kellemetlen,de nem gáz. Az UH nem fáj csak végig tologatják a hasadon a vizsgálófejet. A vizeletvételkor pici csövet helyeznek a húgycsövedbe,de tényleg csak néhány másodperc. Akik ott dolgoznak már nagyon gyakorlottak.

Ha súlyos a dolog érdemes megnézetned,mert ha nem kezelteted ki visszatérővé válhat.

Ha nem olyan vészes,akkor igyál annyi folyadékot,amennyit csak bírsz.

2011. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:27


Nem tudom, honnan eme tapasztalat, az urológián adnak egy kis poharat és el kell vonulni vele a wc-re, bele kell pisilni, és visszavinni az orvosnak.

Nem katéterrel. Aki tud magától pisilni, miért vennének katéterrel vizeletet? Ilyen hülyeséget rég olvastam.

2011. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!