Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és C-s kosármér...

Buk.Adri kérdése:

12 éves vagyok és C-s kosárméretem van. Ez normálisnak mondható még?

Figyelt kérdés
Pár lány az osztályból még behúzza a hasát mert az a gyerekkori kis pufi has még mindig ott van. Simán néznek 16 évesnek, pedig még sminket sem láttam csak farsangon! Lehetséges hogy sokkal hamarabb befejezem a serdülést, nem húsz éves koromban, vagy még addig is ilyen tempóban fog növekedni?

2014. okt. 7. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én 14 éves korom óta semmit nem változtam. legalábbis én úgy érzem.
2014. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A mai lányok nagy része jóval 20 éves kora előtt felnőtt kinézetű már.

Inkább 14-16 évesen, tapasztalatom szerint.

2014. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2014. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen arról én is olvastam,hogy a serdülés nem egyformán fejeződik be.Azt is olvastam hogyha lemérem a mell alatti részt és a mellbimbónál is az átmérőjét,és a mell alatti részhez hozzá adok 12 centimétert és ha van 5 cm különbség akkor C-s a kosárméret.Nos nekem a mell alatti rész hetven+12 cm az 82 cm és a mellközépnél (vagy nem tudom hogy mondják,mert már elfelejtettem a szót) mért pedig 89 cm ez azt jelenti hogy akkor ténylegesen is C-s a kosárméretem?
2014. okt. 7. 18:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Szerencsés vagy, hogy ilyen nagyra nőnek a melleid, és lehet még nagyobbak lesznek, az még jobb (férfi szemmel mindenképp:)). Egyébként az adataid alapján ez az oldal azt írja 70D-s melltartó kell, ha jól mérted:

[link]

24F

2014. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 70 mell alatt, akkor a körméreted 70. H a mellcsúcsnál 89, akkor inkább D kosaras melltartót keress. De a legjobb ha felpróbálod. A körpánt nagyon fontos hogy ne legyen túl laza!
2014. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát azért 12 évesen a C is nagyon nagy, nemhogy a D...

Biztos vagy benne, hogy jól mérted?

2014. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban elég nagy, de nem olyan ritka dolog. Amúgy a C kosár csak itthon számít nagynak, mivel a nők többsége rossz méretet hord. Más országokban, pl. Angliában vagy az USA-ban F-G-H-J kosarakat is hordanak és nem kell ehhez görögdinnyékre gondolni. Itthon régen nem volt, max. C-D kosár, így a vékony nagymellű nők elkezdtek 95C-D kosaras melltartókat hordani a nyakukba felcsúszott hátpánttal, ma is ezt viselik. Többségüknek valójában kellene mondjkuk egy 75-80-85 körüli, F-G-H kosaras melltartó.
2014. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Azért szerintem 7-ben már tudok mérni.
2014. okt. 8. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy rosszul nézted le a számokat, kedves Kérdező, hanem, hogy esetleg nem jó helyen mérted...

Felnőtt nők is elrontják sokszor, nem kell ezen ennyire kiakadni!

2014. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!