Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelyflora helyreallitasra...

Huvelyflora helyreallitasra megfelelo gyogyszerek, kupok?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal gomba miatt, vegzett rakszurest es irt fel gyogyszert is! Nos, en elkezdtem alkalmazni,a kezelesnek vege van mar egy hete! MOst az a problemam,hogy egyutt voltam a parommal es nagyon szaraz voltam es fajt az egyuttlet.Az orvosom nem irt fel huvelyflora visszaallito gyogyszert , ezert most nem tudom,hogy mi tevo legyek vagy milyen gyogyszert vegyek.Lehet alkalmazni ilyenkor is ,hogy kimaradt par nap vagy kozvetlen a kezeles utan lehet csak hasznalni az ilyen fele keszitmenyeket?Milyen tanacsot tudtok adni? Hivjam vissza az orvosom es kerdezzem meg tole mi a teendo ilyenkor? Nincs penzem most ujabb vizsgalatokra.Panaszom nincs,feltehetoen elmult a bajom csak ez idegesit , hogy most fajt az egyuttlet ez miatt.Kerlek titeket valami tanacsot adjatok. Elore koszonom!

2014. okt. 7. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Genia 92' hüvelykúp Kb. 2000 Ft.

FLORAGYN HUVELYKUP 6X kb. 3000Ft.

Gyntima probiotika 10x 2000Ft/webshopban találtam csak

Cikatridina hüvelykúp Patikában kb. 3200 Ft, webshopban 2400Ft. [link] Erről az oldalról mnézegettem a fentieket.

Itt egy másik link, ami a legolcsóbb és szerintem a leghatásosabb is. Olvasd el. [link]

2014. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Ezek veny nelkul kaphatoak?Nem fogok magamnak kellemetlenseget okozni, ha elkezdem hasznalni valamelyiket?
2014. okt. 8. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ellen tampon vény nélkül kapható, a múltkor a Tescoban is láttam a sima o.b. tamponok mellett.
2014. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyflóra helyreállítók mind vény nélkül kaphatók.
2014. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!