Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik már 1 hete?

Miért késik már 1 hete?

Figyelt kérdés
10.02-a körül kellett volna megjönni, de még mindig semmi. Terhes 1000% nem lehetek, nem voltam együtt senkivel. Soha nem fordult még ilyen elő velem, ugyanolyan stresszhatás ért mint amikor normálisan megjött. Kicsit aggódom..de valószínű az orvoshoz ha elmegyek azt mondja 'ez belefér' és várjak...:(

2014. okt. 9. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? szabályos amúgy a ciklusod? Stressz, és drasztikus fogyás is lehet oka a menstruáció elmaradásának.
2014. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi..azt kihagytam h 25 éves vagyok..szóval már kb 11 éve megvan..eddig szabályos volt..most kicsit meg vagyok fázva, de az antibiotikum szedés előtt már meg kellett volna jönnie. Most csak picit fáj a hasam..és a 'tipikus' előjelek is kimaradtak.
2014. okt. 9. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja jártam így , napra pontosak a ciklusaim mégsem jött meg, terhes nem lehettem, voltam orvosnál, problémát nem talált, azt mondta,hogy van ilyen,nekem pontosan egy hónap maradt ki, majd újra napra pontosan megjött mindig!
2014. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen belefér még az is ha kimaradna egy!!

Nekem is volt olyan, orvos szerint nem gépek vagyunk, hanem nők.

2014. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!