Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a jelek utalhatnak...

Ezek a jelek utalhatnak méhnyakrákra?

Figyelt kérdés

19 éves tinédzser vagyok, kitűnő az immunrendszerem, tulajdonképpen majd ki csattanok az egészségtől.


Ettől függetlenül azt hiszem, hogy baj van. Viszonylag heves vérzéseim szoktak lenni, amelyek a menstruáció után kb. 10 nappal visszatérnek egy kis időre. Ez körülbelül már egy éve így van. Azt hittem, hogy ez megszokott ilyenkor, de most olvastam utána a méhnyakrák tüneteinek is...


Ráadásul elég erős hüvelyi folyásaim vannak néha, szintén menstruáció előtt, de néha csak úgy random is.


Holnap az lesz az első dolgom, hogy bejelentkezek egy nőgyógyászhoz. Külön kérni kell a szűrést, vagy magától értetődő?


2014. okt. 12. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
A másik aggasztó dolog, hogy amikor nagyon kell pisilnem, és elvégeztem a dolgomat, erős nyomást érzek ott lent. Aztán pár perc múlva elmúlik.
2014. okt. 12. 20:10
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha mész nőgyógyászhoz mondd neki hogy vegyen mintát tőled és küldje laborba és kérj vérvizsgálatot is. Sok mindent meglehet ezekből állapítani. Nem valószínű hogy méhnyakrákod van hacsak nem cserélgeted sűrűn a partnereidet. De az orvosnak mondd el az összes tüneted. Valószínű hogy ha sztkba mész nem fogja a dokit érdekelni hogy mi a bajod 2 perc alatt megturkál majd mondd valamit és annyi. Ilyen esetekben érdemes magándokihoz menni. A többi mind link szar. Sok sikert és ne aggódj. Ha olyan nagy lenne a baj már előbb érezted volna.
2014. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenk link szarok az sztks dokik...En magánba jártam,és hónapokig fenálló panaszomat gyulladásként kezelte,egy hüvelyi ugt se csinált...Végül sztks doki vette észe mi a gond,10 napja műtöttek meg.A kérdésedre válaszolva,menj el,kérj egy rákszűrést,de szeintem nem ez a problémád.
2014. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. :)
2014. okt. 12. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hormonzavar is -

Vagyis érdemes megnézni a hormonokat

2014. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon szinte kizárt a rák.
2014. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos? Mi lett az eredmény?
2015. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!