Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Régen voltam nőgyógyásznál,...

Régen voltam nőgyógyásznál, méhnyakrákom van?

Figyelt kérdés
Lehet megkövezni, a régen, az a fiam 6 hetes korában volt , ő most 5 és fél éves. Semmi konkrét tünetem nincs, de egyik este fürdésnél felnyúltam, és a méhszájamon kicsi dudort érzek, olyan, mintha szemölcs lenne. Ez már lehet daganat?
2014. okt. 14. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak megpiszkaltad és kicsit megdagadt/ begyulladt, lehet ciszta is és még sokminden. Sose késő dokihoz menni.
2014. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet teljesen ártalmatlan dolog, de menj el nőgyógyszhoz, évente nem árt egy rákszűrést elvégeztetni.
2014. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha daganat lenne, akkor annak lennének más tünetei is, nyugi, szerintem ez nem komoly dolog, de menj el nőgyógyászhoz és ne te nyúlkálj fel a hüvelyedbe, mert még fertőzést viszel oda fel.
2014. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!