Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha lány létemre olyan helyeken...

Ha lány létemre olyan helyeken szőrösödöm, ahol nem kellene, akkor milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy valamilyen hormonális zavar lehet a hátterében. Más tünetem (hízás, menstruációs zavar, stb.) nem igazán van. Csak nem tudom, hogy milyen vizsgálatok szükségesek, illetve most hová kell fordulnom...
2010. jan. 23. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
nyelveden?
2010. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni erre, de én is hasonló helyzetben vagyok, úgyhogy érdekelnek engem is a válaszok. De szerintem orvoshoz kéne fordulni
2010. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen betegségre szokott a nőgyógyász Diane 35-öt felírni.
2010. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A nőknek is mondenhol van szőrük, ahol a pasiknak, max.valamivel gyengébb. Így érted?
2010. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
a Diane35 nem fogamzásgátló? Amúgy nekem is ilyen kínos helyzetem van,várom a javaslatot én is.
2010. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen helyeken konkrétan? Így elég nehéz bármit is mondani.
2010. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, a Diane35 egy nagy hormontartalmú gyógyszer amit pattanásos, erősen szőrös bőrre szoktak felírni, mellesleg van fogamzásgátló hatása, de max. fél évig lehet szedni a nagy hormon miatt.

Én szedtem, bár nem tapasztaltam változást.

2010. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyen problémával én nőgyógyászhoz mentem, és valóban Diane35-öt írt fel, azóta már mást szedek.

Vizsgálatkor elküld egy vérvételre, ahol a hormonszintedet ellenőrzik, hogy tényleg hormonális problémád van-e.

2010. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
endokrinológusnál, vagy nőgyógyásznál emlegetheted.
2010. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

de vigyázz nehogy hülyét csinálj magadból. az egyik válaszoló már leírta h a nők is szőrösek, max kevésbé látszik nekik, mint a pasiknak. de pelyhek mindnehol vannak a nőn is. aki pedig barnább bőrű, annak semmilyen betegsége nincsen, de a szőre mégis erősebb olyan helyeken ahol másoknak nem.

gond akkor van, ha pl a mellbimbód is erősen szőrösödik, vagy a lábfejeden, bokád alatt is fekete szőrök jelennek meg, esetleg a feneked is szőrös, de ittsem a pihékre gondolok. vagy ilyenmég a mellkas szőrzet is.

2010. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!