Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves vagyok. Egy hete...

30 éves vagyok. Egy hete vérzés lépett fel szex alatt, után, azóta semmi, panaszom sincs. Bő egy éve voltam rákszűrésen, azóta kialakulhatott esetleg méhnyakrák?

Figyelt kérdés
2.gyermekemmel voltam 3-4 hónapos terhes a legutóbbi szűrésnél,p2 eredménnyel. Állandó partnerem van,lehetséges hogy bő egy év alatt kialakul a betegség vagy lehet hogy más probléma lehet a háttérben?

#méhnyakrák #minimum kialakulás
2014. okt. 15. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Baktériumos fertőzés is okozhat ilyen problémát. Menj nőgyógyászhoz!
2014. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bakterium, esetleg hormonális változás okozza, de sajnos ha ritkán is de van rá példa, hogy egy agresszív HPV virus elváltozást okoz. Pont tegnapelőtt voltam rákszűrésen s ott mondta a doki, hogy nagyon ritka . Mindenképpen menj el. Írd meg, hogy döntöttel.
2014. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!