Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés méhnyakrákszűrés után...

Vérzés méhnyakrákszűrés után 2 nappal?

Figyelt kérdés

pénteken vettek tőlem kenetet, akkor picit véreztem uténa

vasárnapra virradó hajnalban arra ébredtem, mintha elfolyt volna a magzatvizem - mint kiderült, vér volt, vizes folyással kísérve, vagy 2 deci. ébredés után, s azóta is minden mosdólátogatáskor jön valamennyi, néha pár csepp, néha fél deci.

ügyeleten voltam, szerintük a kenetvétel miatt lehetett, nem láttak sebet a méhen, a méhszájam 3000, ágynyugalomra vagyok ítélve, de még mindgi, nlha fekve is rzem a szivárgást, lassan 20 órája, h elkezdődött


volt valakinek ilyen vagy hasonló? mikor múlik el?


nem görcselök jobban, mint eddig, tompa mensis fájdalmam van


14 hkm



2012. dec. 16. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pontosan így jártam!Pénteken levették,vasárnap véreztem,szintén ágynyugalom,magnézium szedése.Akkor 6 hetes voltam,most már 18.:)

Boldog Babavárást!

2012. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. dec. 16. 18:16
 3/4 A kérdező kommentje:
és hány nap alatt múlt el?
2012. dec. 16. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy napot vèreztem ès 5-6napig mèg barnàztam.
2012. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!