Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja fáj a jobb mellem....

Pár napja fáj a jobb mellem. A nap folyamán kisebb nagyobb megszakításokkal. Hasonlóérzés, mint amikor a szülés után belövelt tej. Az nem lehet, mert már két és fél éve szültem, és terhes sem vagyok. Eléggé me vagyok rémülve! Tapasztalt vki hasonlót?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott: masztopatia a neve es általában cisztakkal is jar. Attapintva találtál valamit? Orvoshoz nem art elmenni. En 3 havonta járok ultrahangra es sebeszhez, evente mammografia....
2014. okt. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy uh-ra
2014. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokmindenkinek szokott fájni egyébként menzesz körül

Ami normális

2014. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, talált vmit. A papiromra azt irta, hogy dió nagyságú tömeges rezisztencia.

Rettenetesen félek. Én magamnak ne érzek semmit, de a panaszaim nem szüntek meg, sőt inkább erősődtek. Nekem nem egy helyen fáj, hanem az egész, és csak az egyik, ezért is aggaszt annyira. Szúrkáló, kellemnetlen érzés.Október 28 kell mennem mammográfiára.Nem tudom, hogy birom ki addig:(

2014. okt. 21. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Nyilvan arra gondolsz, hogy rosszindulatú daganat, de az nem faj. Valószínűleg ciszta lesz.


OFF Ilyenkor különösen halat adok az égnek, hogy nem Magyarorszagon elek.... En majd egy eve hétfőn találtam egy csomót, kedden mentem a háziorvoshoz, aki azonnal hívta a Mammaklinikat es csütörtökre mar kert is időpontot....

2014. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülj, hogy nem laksz ilyen szempontból Mo-on. Mikor észleltem a dolgot kértem a háziorvostól beutalót. Ez volt okt.16 -án. Felhivtam a mammográfiát, és az első időpont a panaszok ellenére JANUÁR VÉGÉRE lett volna. Magánorvos segítségével sikerült az október 28. Ennyit arról, hogy minnél gyorsabban orvoshoz....
2014. okt. 21. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ez az, ezt mondom.... Itt nalunk a Mammaklinikara elso alkalomra keddre vagy csutortokre azonnal adnak idopontot. Tisztaban vannak vele, hogy mennyire megijed az ember ilyenkor es pont ezekre az esetekre tartjak fenn ezt a ket napot....

Kitartast neked. Majd ird meg az eredmenyt -akar privatban is- kivancsi vagyok. Persze csak ha nem gond

2014. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze,, hogy megirom. Még egy hét, és remélem, hogy megnyugodhatok egy picit Köszönöm a kedves szavakat
2014. okt. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!