Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 91 napja nem jött meg....

Lassan 91 napja nem jött meg. Terhes nem vagyok, viszont autoimmun beteg vagyok. Zavar, hogy nem szabályos a vérzésem. A nőgyógyász csak minimális hormontartalmú gyógyszert írhat fel. Van olyan aki hasonló problémával küzd vagy esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha negem kérdezel akkor ez a betegség nem befolyásolja a menstruációs ciklusodat. Ha nem jönne meg nekem ennyi ideig én csak örülnék neki persze ez azt is jelentené hogy nem vagyok egészséges ilyen tájon sem. Szerintem forulj nő gyógyászhoz a probléma megoldására. Ha végeztél nálla,írd le hogy mitmondott
2010. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Jövő szerdán megyek nőgyógyászhoz,hátha tud valami hasznosat mondani ezzel kapcsolatban.Mondjuk a dolognak előnye is van,de így akkor sem egészséges.Majd megírom mit mondott a doki.
2010. nov. 3. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Okka!
2010. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szerdai orvos elnapolódott jövő hétre ,mert közben megjött(kb 90 nap után).Jövő héten leszek csak okosabb
2010. nov. 9. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Vérvételre küldött és felírt gyógyszert(fogamzásgátlót)amitől remélhetőleg rendeződik a helyzet.
2010. dec. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!