Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mitől lehet, hogy 2 hete...

Az mitől lehet, hogy 2 hete olyan, mintha feszülnének a melleim és néha rosszul is érzem magam és alig van étvágyam? 19/l

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 01:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Testi fájdalmad nem lesz de lelki igen. A pasidat dobd ki, kezdj el az ab. után valami jó fogamzásgátlót szedni és keress egy normális fickót, aki igazán PARTNER.
2014. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Lelkileg már most is fáj minden
2014. okt. 17. 19:00
 13/22 anonim ***** válasza:
A barátodat neked kellene elhagyni, nemhogy neki téged, amiért nem vigyázott rád. Feltétlenül beszélj vele és kérd ki a véleményét. Ha meg otthagy, hát akkor te csak jól jársz.
2014. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A felelősség lányé, fiúé egyaránt. Ha nem akarod a babát sürgősen orvos. Az, hogy szólsz-e valakinek vagy nem a te döntésed. Nagykorú vagy. Az abortusznak van anyagi vonzata, azt valakinek állnia kell. A fiamék így jártak, és elsősorban a fiam nem akart babát, nem tudtam meggyőzni. Megbeszélték az abortuszt. anyagilag én segítettem. nem ment rá a kapcsolatuk.
2014. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nemszeretném azt, hogy elhagyjon ez miatt, meg nagyrészt az én hibám, hogy ez történt.

Azt se tudom, hogy hogy mondjam el neki :(

2014. okt. 17. 21:15
 16/22 anonim ***** válasza:
Mióta jártok együtt?
2014. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha emiatt hagyna el, hagyjon.

Ha nem tudod vele megbeszélni az régen rossz.

Örökbeadásra nem gondoltál? Rengeteg alapítvány van, ahol segítenek, az ország távoli pontján laksz a szülésig, közben az ismerőröknek beadsz vmi sztorit, hogy külföldön vagy, visszajössz és folytatod az életet. Könnyebb, mint az abortusz lelki terhe.

2014. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez az örökbefogadás milyen?
2014. okt. 19. 08:24
 19/22 A kérdező kommentje:
10 hónapja vagyunk együtt
2014. okt. 19. 08:27
 20/22 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el, aztán gondolkodj, döntsd el mit akarsz te, a lelked. Azután vedd számba ki segíthet, kivel lehetsz őszinte. A fiúd előtt nem biztos, hogy el tudnád titkolni. (Abortusz után 6 hétig nincs sex stb.)ha emiatt megy tönkre a kapcsolat, akkor nem elég erős, kisebb dolgok is szétszakíthatják majd. A mi történetünkben abortusz lett a vége. A fiúmnak elmondtam, de mi együtt laktunk, nem akarta a babát, és énmiattam történt, de én sem voltam felkészülve rá.. Anyám soha nem tudta meg a fiúm szerintem elmondta az anyjának és ő segített anyagilag. én nem mondtam el neki, de soha nem bántott emiatt. Lelkileg nehéz volt, de az sem lett volna könnyebb, ha felkészületlenül szülöm meg vagy örökbe adom.
2014. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!