Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami otthoni kezelési...

Van valami otthoni kezelési mód az arc T vonalának miteszer kezeléséhez? Vagy valami nagyon jól bebált arc tisztító márka?

Figyelt kérdés
a homlokom orrom és környéke meg az állam iszonyatos módon miteszeres és folyton nyomkodom hogy kevesebb legyen de megőrülök tőle. ráadásul tök zsíros is sokszor ezzel szemben az arcom többi része meg nagyon száraz. a nyakam meg a tarkóm is zsírosodik meg a melleim között is miteszerek szoktak lenni.. sokat szoláriumozok az némileg segít de pl a mellem között tele van már fehér foltokkal a bőröm a leszáradt pattanások miatt. 21 éves vagyok és télen ezek a problémák nagyon idegesítenek.. nyáron a nap miatt szép szokott lenni a bőröm. télen a hátam is pattanásosodik. fehér bőrű vagyok... aszem apámtól örököltem ezt a ragyás pofát :s segítsetek
2010. jan. 24. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Használj bőrradírt, arclemosót, mindig lefekvés előtt töröld le a sminket az arcodról! Ha rendes kézmosó szappannal mosod az arcod, naponta kétszer, az leveszi a bőr zsírosságát! És hetente 2-3 alkalommal párolj kamilla teával, sőt lemoshatod az egész tested, csodákra képes...a női test elixíre...mind emellett helyre állítja a bőr közép és alsó rétegében a pigment termelést, a sejtek funkcióit!
2010. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!