Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó a Libresse normál rózsaszín...

Jó a Libresse normál rózsaszíncsomagban van amúgy? Melyik a legjobb márka? és vékony!

Figyelt kérdés

Szerintetek kibír a suliban 1db 6órát?

Egészséges ha sokáig bent van a betét?

Jah és mitcsináltok ha átáztok és nem jön ki a bugyiból a foltocska?


2010. máj. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Annó én ilyenkor volt h. éjszakait használtam ha nagyon megvolt,de mindig vittem után pótlást és minden szünetben cseréltem ha kellett.Amúgy Én Always párti vagyok, bár már tampont használok,de hideg vízbe áztatva kijön a folt+mosás.Ilyenkor ajálatos sötét nadrágot viselni, vagy vegyél alá még egy réteget ha nagyon megvan.Vagy francia bugyi és abba betét+szünetekben csere.Ez a legbiztosabb.
2010. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is Always párti vagyok.Abban van egy hosszított de vékony fajta én azt használom.

Sokáig nem jó ha bent van.

A foltot hideg vizben kell kimosni és akkor kijön.

2010. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én always ultra éjszakai betétet használok.reggel be egy betét,plusz egy tampon,amikor hazaérek suliból kiveszem a tampont(ob),ilyenkor a betét még száraz.estig bírja ez a betét,majd éjszakára egy tiszta betét.
2010. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem elég egy éjszakai... Biztos sokat mozgolódom alvás közben, vagy nemtudom... Én éjszakára 2 betétet rakok be...
2010. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

használj anionos betétet, nem büdös, és tovább lehet bent, mert megy a szervezetedbe az anion.


több infó: www.biointimo.hu

2010. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Libresse az nekem nagyon bevált! De tuti nem bír ki 6 órát, max az éjszakai, de az nem túl kényelmes nappalra. Nekem a legerősebb vérzéskor 2-3 óránként muszáj cserélnem.

13/L

2011. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!