Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A győri Dr. Maár Róbert...

A győri Dr. Maár Róbert doktor úrral kapcsolatban érdekelne, hogy mióma eltávolító műtét esetében mennyit illik neki adni? Mennyit kér (t) ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Akinek volt nála műtéte, nagyon szépen köszönöm előre is a választ. :)

2014. okt. 18. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést nem lehet nyilvánosság előtt feltenni. Már a feltételezés is rágalmazó, hálapénz kérése bűncselekmény. (Be is jelentettem a kérdést, törölni kellett volna - nem tették.)
2014. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kérhet semmit, csak ha magánként csinálja

Ha van TB-d arra kötelesek (lennének) megcsinálni-

vagyis ingyen

2014. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha meg magánrendelés keretében jártál hozzá, akkor

ott kéne megkérdezni, hogy mennyibe kerül (még a műtét előtt)

2014. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még sosem volt műtétem, ezért nem tudom mi hogy zajlik az egészségügyben. van TB-m és köszönöm a felvilágosítást :)
2014. okt. 18. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Orvos van a családban kedves 1. válaszoló?

Szeretnéd, hogy homokba dugjuk mi is a fejünket?

2014. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezt az álszentséget, amit az első válaszoló művelt....

Ha TB alapon mész, akkor semmit.

2014. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasni tudsz: "Ilyen kérdést nem lehet nyilvánosság előtt feltenni." Nem azt mondtam, hogy nem kérdezheti meg a barátnőjét. Azt mondtam, hogy nem lehet kiírni az internetre. Ugyanis ha egy konkrét válasz a nyilvánosság előtt megjelenik, abban a pillanatban bűncselekmény elkövetésével vádolták meg az illető orvost.
2014. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "paraszolvencia" nem bűncselekmény (sajnos), csak az előre kikövetelt "hálapénz". De ugye mint mindnyájan jól tudjuk, hogy ilyen nincs, ennek még a feltételezése is "borzalom"!
2014. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!