Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha abbahagyom a fogamzásgátlót...

Ha abbahagyom a fogamzásgátlót, megszűnnek a problémáim?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve szedek fogamzásgátlót.Eredetileg a magas tesztoszteron szintemre kaptam,ami szőrösödés és akné formájában jelent meg rajtam mint tünet.Azonban a gyógyszer "teljesen tönkretett".Semmi életkedvem nincs,mindenen elsírom magam,havi szinten van nőgyógyászati fertőzésem,hosszú ideje candidával küzdöm.Libidóm az meghalt,bármit csinál a párom,nem indulok be.2 havonta 1x szexelünk,ami siralmas.lassan rámegy a kapcsolatom.Ingerlékeny vagyok,folyton veszekszünk.


Mindemellett a fog.gátló nem is segített annyira.A bőröm szebb lett,de a szőrök megvannak,talán kicsit gyengébbek.Abba fogom hagyni.Még kb.10 szem van a levélből,azt beszedem és abba hagyom.


Mire számíthatok utána?Gomba meg fog szűnni?kezelve vagyok,kúpokkal,irrigálok is,párom is kezelve van.

Félek,hogy nagyon ragyás leszek,és még jobban szőrös.Bár inkább borotválkozom 2 naponta.

20/L


2014. okt. 19. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A gombán segíthet, de egy normális, alapos hormonvizsgálatra szükséged lenne. Ne nőgyógyászhoz, hanem endokrinológushoz menj, azaz első körön a háziorvoshoz, mert beutaló kell.
2014. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Endokrinológus vizsgált meg.
2014. okt. 19. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!