Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás barnás pecsételés...

Sárgás barnás pecsételés menstruáció után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban arra lettem figyelmes, hogy a menstruáció után három nappal mindig kifolyt belőlem egy adag sárgásbarna, vizes állagú folyás. Egy adag, nem több. Internetesen oldalon keresztül egy orvos azt válaszolta, hogy ez valószínűleg hormonális probléma. Most hasonló a helyzet, ugyanúgy találok ilyen sárgásbarna apró foltokat a tisztasági betéten, de nem nevezném folyásnak, mert mennyiségre nagyon minimális (egy apró csepp szokott lenni, vagy egy vékony barnás csík) Mi lehet ez?

2014. okt. 20. 08:21
 1/4 A kérdező kommentje:
UI. Terhes nem lehetek, nemi életet nem élek már egy ideje, fogamzásgátlót nem szedek és 29 éves vagyok.
2014. okt. 20. 08:22
 2/4 lana95 válasza:
Írnak fel rá gyógyszert. Nekem éppenséggel nem volt sárga, csak barna és kaptam rá gyógyszert . Alkalmanként 2 napot kellett szedni. De már elmult :)
2014. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy ez a világosbarna pecsételgetés, folyás nem múlik. Mennyiségre nem sok, vannak napok, amikor csak egy-két folt jelentkezik, van nap amikor egy kisebb folyás is. A naptáram szerint két nap lenne peteérésem, és amióta befejeződött a menzi (5 napja) folyamatosan látok egy-egy kisebb-nagyobb világosbarna foltot. Nagyon ideges vagyok már mi lehet ez.
2014. okt. 22. 10:02
 4/4 anonim válasza:
szia, voltal vegul orvosnal?
2015. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!