Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan betegség vagy...

Létezik olyan betegség vagy daganat, elváltozás aminek következtében nem nő meg egy lány melle?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem

Mármint nem daganatféle..

Van olyan fejlődési rendellenesség, amikor tlajdonkeppen nem esik át a pubertáson valaki, tehát nem indulnak be a hormonjai..


Sőt, van akinek csak szimplán nem lesz nőies melle...



Én is eztvhittem magamról, mert 15 elmúltam, amikor menstruálni keztem, a mellem ezután indult fejlődésnek, 23 éves koromra 75/c -s mellem lett..

2014. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs
2014. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. Vagyok.. De ennek már hamar jelei vannak, mármint a hormonok hiányának, emrt massal is összefügg.. A kis mell az pedig csak genetika, nem elváltozás ( nálam örökölhettem volna, mert van a családban)
2014. okt. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem anyukámnak, nővéremnek, nagymamának is nagy mellei vannak. Nekem meg nem, és ráadásul nem is vagyok sovány, sőt én vagyok a legkövérebb a családban.
2014. okt. 21. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21.
2014. okt. 21. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem fog nőni akkor, majd terhességkor.

Ez genetikai adottság, de azért azt jó tudnod, hogy nem minden férfi rajong a nagy mellekért, sőt...

A nagy mellek igen korán lógni kezdenek, ami azért nem igazán esztétikus.

2014. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!