Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez a...

Milyen betegség lehet ez a párom péniszének tövében, ahol a szőr található?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy ideje barna szemölcs szerű kiütések jelentek meg a párom péniszének tövében és a szőr alatti részen. Ezek kitüremkednek, valamelyik le is esett már. Egyik hétről a másikra több lett, nem fáj, nem viszket neki, csak esztétikailag nem szép. Nagyon aggódom, orvoshoz nem mentünk, mert elég gátlásos :/ Ki lehet ezt kezelni valamivel? Volt hasonló esetetek? Egyáltalán mi lehet ez? Csak velem él szexuális életet nekem nincs ilyen panaszom és nem is kaptam tőle el szóval valószínűleg nem fertőző. Előre köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 19. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet hpv is.
2014. jún. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ezt kezeltetni kell, még elkaphatod!
2014. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Csak velem él szexuális életet"

azért ne vegyél rá mérget :D xd csak vicceltem...


de egy doki nem ártana neki

2014. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászatra vagy urológiára tartozik? A HPV-t el lehet kapni tó közelébe, vagy fürdőző helyeken?
2014. jún. 19. 01:10
 5/12 anonim válasza:

Csak emberről emberre terjed a HPV (HUMÁN Papillomavírus), és szexuális úton.


"orvoshoz nem mentünk, mert elég gátlásos"

Ha nekem jelenne meg valami ilyesmi a nemiszervem körül én elmennék dokihoz, pedig én tényleg szégyenlős vagyok. Ez h gátlásos, ez csak valami kamu duma.


Sajnálom, aranyom, ez a manus nem lojálus.

2014. jún. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még az sem biztos, hogy HPV. Remélem sima fertőzés, amit simán ki lehet kezelni. Tuti nem volt mással, mert dolgozik és apukámmal egy helyen utána jönnek haza. Ideje nem lett volna rá, meg bízok is benne. Amikor lenne rá időnk, akkor meg nem jön el, mert nem akarja mutogatni, de rá fogom venni, mert ez így nem maradhat. Urológián vagy bőrgyógyászaton foglalkoznak ilyesmivel?
2014. jún. 19. 01:59
 7/12 anonim válasza:
Hát. Inkább az urológus, nem minden bőrgyógyász nyúl nemiszervekhez. Az urológusok nagyrésze meg fapofával taperolja le az embert, hererák után kutatva, sza'l az a tutibb.
2014. jún. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bõr ês nemibeteg gondozó, ha a bõrön van... lehet, hogy az urológus gátlástalanul letaperál, de attól még a bõrproblémák, nem az õ szakterülete...
2014. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenképp felkeresünk egy szakembert.
2014. jún. 19. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem tuti hogy hpv. Es nem biztos h megcsalt!! Miota vagytok eggyutt? Mert a hpvt a megfertozodestol szamitva 1-masfel ev mire tuneteket okoz es raadasul nem mindenkinel csak akinek kicsit gyengebb az immunrendszere. Tapasztalatbol beszelek menjetek orvoshoz vannak pont erre hpv kozpontok ahol tesztet csinalnak. Nalunk is igy volt nalam kezdodott egy dbbal aztan egy het alatt mar het nyolc db lett es a paromon is kijott ketto. Nalunk is ment a veszekedes h ki csalt meg kit mert 11honapja vagyunk eggyutt es ekkor kaptuk a felvilagositast h tobb mint egy ev mire kijon ha egyaltalan okoz tunetet es nem lehet megmondani h kinek volt eloszor. Ugyhogy nem erdemes ezen vitazni inkabb mennyetek el orvoshoz. Van pesten az üllői uton egy hpv kozpont ami sztem eleg jo arban is csak 5500ft a teszt. Es mindenkeppen mindkettotoket kezelni kell mert lehetsu tunetmentes hordozo is.
2014. jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!