Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete késik a menstruációm,...

3 hete késik a menstruációm, de nem vagyok terhes, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mindig pontosan szoszokott megjönni 28 napra. Csináltam már egy nagycsomó tesztet, ès orvosnal is voltam. Nem vagyok terhes ès nem talált semmi rendellenessèget a doki. Írt fel gyogyszer ami meghozza, de majd csak akkir kezdem el szedni ha a köv. Sem jön meg.

viszont az alhasamban 2 oldalt fájdogál . Mi lehet az oka? Másnak is volt ilyen? És ha igen mi lett??


2014. okt. 21. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, PCOS/IR volt az oka. Sosem érintette a mensim korábban. Egyszercsak gond lett vele. Nézetett 3 pontos cukor és inzulinterhelést a dokid? Mert a nőgyógyászok ezt le szokták tojni.
2014. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam már így, de én elkezdtem szedni a gyógyszert. Norcolutot, ha jól emlékszem. Te miért nem kezded el szedni?
2014. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ciszta? Csináltak UH-ot?
2014. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézett uh t. Nem volt ciszta. Cukrot nem. Azért nem kesdrem el szedni mert pont úgy hozná meg amikor tizenórás repülőuton leszek. Mellesleg a doki is azt mondta hogy semmi bajom nem lesz ha megvárom a köv. Idejét hátha megjön ,ès akkor nem kell feleleges hormonnal mèrgeznem magam. Ha nem jön neg akkor sem akkor eljezdem szedni.

ès mi lehet a fájdogálás oka?

2014. okt. 21. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már azért fáj, mert meg fog jönni.
2014. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!