Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 napja késik a menstruációm....

17 napja késik a menstruációm. Ma teszteltem, de negatív lett. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után ki kellene hogy mutassa a terhességet, de az sem kizárt, hogy rossz a teszt. Ugyanakkor sokmindentől előfordulhat a menzesz késése, nekem az első vizsgaidőszakomban egy hónap maradt ki, az esküvőm előtt több, mint két hetet késett.
2014. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 évig próbálkoztunk, 50 napos ciklusaim voltak. Eleinte én is azt hittem hogy húúú de jó, késik, vagyis terhes vagyok, de nem... Hormon problémáim voltak.

Kétlem hogy rossz lenne a teszt, ha 17 nap után sem pozi akkor ott más jellegű problémák vannak.

2014. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudjuk, hogy a menstruáció csak az ovulációhoz képest késhet. Tehát hótziher, hogy kb. 30 napja ovuláltál?
2014. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is késett már ennyit de akkor ideges lehettem azért. Hormonproblémák is lehetnek de szerintem az akkor esélyes ha máskor is előfordul(t) már ilyen jelentős késés vagy bármi probléma. Ha nem bizol a tesztben,vegyél még egyet de szerintem csak idegesség vagy egyéb ok álla háttérben ami késlelteti
2014. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!