Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négy napja késik a menstruáció...

Négy napja késik a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete szexeltünk óvszer nélkül. Nem ment el bennem, viszont úgy olvastam hogy az előváladéktól is lehet teherbe esni. Négy napja késik a menstruációm, gyakran kell pisilnem. Lehetek terhes?
2014. szept. 3. 20:30
 1/5 anonim válasza:
Gyógyszertárban vegyél egy tesztet, az megmondja!
2014. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. Vegyél tesztet.
2014. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem estem teherbe az előváladéktól,de....én nem vagyok TE :)

Vegyél tesztet és akkor kiderül:)

2014. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...erről az egy alkalomról van szó? Vagy a hónap során voltatok többször így együtt? Ebből szerintem nem lehetsz terhes, mert ha tegyük fel a mensid előtt 3-4-5 nappal lett volna peteérésed, és mondjuk megtermékenyült volna, ennyi idő nem lett volna elég ahhoz, hogy ne jöjjön meg...szóval szerintem ha csak erről az egy alkalomról van szó, akkor nem vagy terhes. De a teszt tényleg megmondja, ne sajnálj rá 600 forintot.
2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak ez az egy alkalom volt.
2014. szept. 4. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!