Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Varga Zsolt ( Tatabánya )...

Dr. Varga Zsolt ( Tatabánya ) mennyit kér el egy rákszűrésért?

Figyelt kérdés
Az évenkénti rákszűrésemet szeretném elintézni, az eddigi orvosommal nem voltam megelégedve, szeretnék váltani. Dr. Varga Zsoltról hallottam jókat, ma telefonáltam is neki, hogy mennyire számíthatnék, ő annyit mondott, hogy telefonon keresztül sajnos nem tudná megmondani, olyan átlagos. Menjek be a rendelőbe, kérjek időpontot, ott ki van függesztve. Rendben, csak mennyi az átlag? Van aki 5000 Ft-ért, van aki 15,000 Ft-ért csinálja meg. Ha 8000 Ft-ban benne van, akkor az még jó, de tizenpárezret nem szeretnék otthagyni. Nem szeretnék SZTK-ba menni. Valaki tudna nekem segíteni?

2014. okt. 21. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]


Hívd fel, és kérdezd meg. De itt is írnak pár dolgot:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Remélem elolvastad, hogy felhívtam, és meg is kérdeztem. :)
2014. okt. 21. 18:37
 3/17 A kérdező kommentje:
Oh, és a kérdéseket is elolvastam, de azért köszönöm.
2014. okt. 21. 18:38
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát elkér a szűrésért tizenegyezret, ha minden igaz

Vagyis nem éppen a legolcsóbb -

2014. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos van aki ennél kedvezőbb áron vállalja
2014. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok, elnézést, tényleg nem figyeltem :)

Azért az furcsa, hogy egy rutinvizsgálat árát ne tudja megmondani telefonban... miért? Csinosabb puncitól kevesebbet kér? :)))

Na, mindegy, a 11.000 Ft egyébként tényleg átlagos.

2014. okt. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A saját árait nem tudja fejből? Hát nem mennék hozzá.
2014. okt. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én amúgy sem mennék hozzá, ezek után pláne. Válassz mást, annyian vannak. Varjú dr, Ferencz dr, Lollok dr. stb. Kihez jártál eddig?
2014. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Dr. Varjúhoz jártam eddig, ő olcsó, de én úgy tapasztaltam, hogy nagyon nem érdekli ez az egész. Szex után visszatérő hólyaghurut miatt mentem, mert már mindent próbáltam, háziorvostól mentem hozzá, és csak annyit mondott, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, menjek háziorvoshoz, nem az ő feladata. Amikor folyásom volt, nem vett kenetet, csak találomra írt fel valamit, ami nem segített, fogamzásgátlónál nem küldött vérvételre, és a gyógyszer, amit kaptam nehézlégzést okozott, szédülést, satöbbi. Nem igazán vagyok megelégedve vele.


Dr. Lollokhoz mennék, de 15.000 Ft egy rákszűrés, és ha találnék egy jó orvost, aki ennél kevesebbért is megcsinálja, akkor értelemszerűen oda mennék. De lehet, hogy végül tényleg elegem lesz, és megyek Dr. Lollokhoz, vagy SZTK-ba.

2014. okt. 23. 09:52
 10/17 anonim válasza:
Ha csak rákszűrés kell, akkor szerintem menjél be a nőgyógyászatra. Tudom, olyanok ott, amilyenek, de egyszer ki lehet bírni. Egy rákszűrést bármelyik doki meg tud csinálni.
2014. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!