Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Varga Zsolt ( Tatabánya )...

Dr. Varga Zsolt ( Tatabánya ) mennyit kér el egy rákszűrésért?

Figyelt kérdés
Az évenkénti rákszűrésemet szeretném elintézni, az eddigi orvosommal nem voltam megelégedve, szeretnék váltani. Dr. Varga Zsoltról hallottam jókat, ma telefonáltam is neki, hogy mennyire számíthatnék, ő annyit mondott, hogy telefonon keresztül sajnos nem tudná megmondani, olyan átlagos. Menjek be a rendelőbe, kérjek időpontot, ott ki van függesztve. Rendben, csak mennyi az átlag? Van aki 5000 Ft-ért, van aki 15,000 Ft-ért csinálja meg. Ha 8000 Ft-ban benne van, akkor az még jó, de tizenpárezret nem szeretnék otthagyni. Nem szeretnék SZTK-ba menni. Valaki tudna nekem segíteni?

2014. okt. 21. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

dr. Varga a drágábbak közé tartozik. Barátnőm hozzá jár, meg van vele elégedve, de arra azért mindig panaszkodik,h nagyon sokat kér. Múltkor 15öt hagyott nála. Nem tudom,h pontosan milyen vizsgálat volt, de semmi extra problémája nincs a barátnőmnek.

Én Ferenczhez járok, nála 9 ezret fizettem rákszűrésért.

Egyébként én sem vagyok feltétlen az SZTK ellen, de sajna sokszor az egész délelőttjét ott töltheti az ember :(

2014. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Menj akkor inkább a Dr Ferenczhez
2014. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az jobb árnak tűnik -
2014. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dr Ferencz Zoltán a neve egyébként
2014. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vagy

Dr Pazár (Dániel)

2014. nov. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Dr. Pazár Dánielt személyesen ismerem, így nem szeretnék hozzá menni vizsgálatra, de Dr. Ferencznek utána nézek.
2014. nov. 11. 17:23
 17/17 anonim válasza:

8000 hogy fogad, 3000 a rákszűrés!

11000 összesen.

Minden magán dokinak van alap díja, amire rászámolja azt, amiért mész.

Nem a szép mosolyodért ül ott a rendelőben és tanult annyit.

Ezeknek ez az ára!

Aki nem teheti meg menjen ingyenesre.

Pesten még drágább.

2017. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!