Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamenjek a dokihoz vagy...

Visszamenjek a dokihoz vagy várjak még? Nem fog hülyének nézni, ha egy hét eltéréssel megint megyek?

Figyelt kérdés
Osszeszedtem egy hüvelyi fertőzést. Pénteken voltam dokinál. Írt fel három darab kúpot és öt napra való antibiotikumot. Elfogytak, de a helyzet nem javult, sőt romlott inkább. Holnap viszamenjek? Nem mondta, hogy mit tegyek, ha ez lenne. Arra is gondoltam, hogy mivel a gyógyszer antibiotikum volt, talán gombásodás jött elő. Vagy még idő kell a gyógyszernek? Eléggé viszket és fáj, ha holnap nem megyek el, és esetleg nem javul, akkor nagyon nehéz hetem lesz, míg újra el tudok menni hozzá. De azt sem akarom, hogy hülyének nézzen vagy feleslegesen menjek, mert csak idő kell agyógyszernek.
2014. okt. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A "kedves" dokid, nincs a helyzete magaslatán-mint látható az esetedből. Mert amit felirt nem jó. Talán keresned kéne egy olyan dokit, aki előszőr a laborban megnézeti mi a bajod, és csak utána ír fel gyógyszert+kúpot.

Egy normális doki addig míg nincs meg a keneteredményed fel sem ír semmit. Vagy ha nagyon gázos odabent a helyzet, akkor szól, hogy ugyan felirt neked valamit,mig nincs meg a keneteredményed, akkor előfordulhat, hogy nem lesz megfelelő.

Keress egy olyan orvost, aki nem kontár, hanem oda is figyel rád, és a partneredre.

2014. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és igen a kérdésedre, irány a doki vissza.
2014. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor én fertőzést szedtem össze akkor Betadin kúpot írt fel egy hétre!Ha holnap vissza mész kérdezz rá erre nekem is sokat segített már az első!De recept nélkül is kapható! Fertőzéssel nem jó várni!
2014. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyének nézni
2014. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért fura, ha nem javult a helyzet
2014. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!