Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan győzhetném le a félelme...

Hogyan győzhetném le a félelmem a szüléstől?

Figyelt kérdés

Májusra várom az első babánkat, és nagyon szeretnénk de egyszerüen ha a szülésre gondolok végem van, félek a természetestől és a császártól is...

Van aki ugyan ebben a cipőben van jelenleg? vagy volt?

köszönöm a válaszokat..


2014. okt. 26. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj epidurált, nem a középkorban élünk.
2014. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az jott be, amikor egy munkatars kozolte: mi a szules es vajudas ideje ahhoz kepest, hogy utana 18 eves koraig ott lesz veled...csak egy pillanat.


Es igaza lett, nehez szulesem volt, csaszarozni nem mertek, ugy pasziroztak ki belolem a gyereket, epiduralt en nem kertem (mert en meg a szurkalastol felek:-)), es most par evvel kesobb eszembe se jut. fajni fajt, de nekem volt ami elitte sokkalta jobban fajt.


Szoval talan az idot ha nezed, hogy par ora szenvedesert cserebe eleted nagy ajandeka es evekig-evtizedekig tarto anya-gyerek kapcsolatot kapsz talan segit:-).

2014. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam terhes az első lányommal akkor én is ideges voltam hallani se akartam róla már a 6.hónaptól.Mikor be kerültem a kórházba rettegtem azt mondtam bele fogok halni a szülésbe és ha hiszed hanem mikor a szülő ágyon feküdtem kezembe az infúzióval akkor el múlt minden félelmem és nem féltem.Csak az legyen mindig előtted mindjárt kint van és a kezedbe foghatod!
2014. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok.. igen erre gondolok hogy milyen sok ember szül és kibirja.. a császártól talán jobban félek mivan ha érzem, mert nem jól szurnak vagy keveset, és utánna az a fájdalom.. jujjj
2014. okt. 27. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát visszacsinálni már nem lehet, szóval nagy levegő és túl kell esni rajta. :) Vannak ilyen dolgok az életben. Szerintem ne stresszelj rajta, az biztos nem tesz jót. Kár előre aggódnod, az ismeretlen dolgoktól fél mindenki, ez természetes, de ne pörögj rá, mert úgysem lehet megmondani előre mi lesz, változtatni sem tudsz semmin, szóval értelmetlen.
2014. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!