Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 1 hónapja késik a...

Lassan 1 hónapja késik a menzeszem a jobb mellem nagyobb lett mint a bal és eléggé fáj is mi okozza?

Figyelt kérdés
10.-e fele kellett volna meg jönnie,de nem jött meg csak fehérfolyásom van,ma vettem észre hogy a jobb mellem nagyobb lett mint a bal de nem "előre" nőtt hanem meg duzzadt és eleinte csak akkor fájt a mell bimbóm és a bimbó udvar ha hozzá értem és egy picit meg nyomtam akkor ilyen erős befele menő szúró érzést éreztem,de most fekve is érzem a fájdalmat de nem olyan erősen és nem szúr csak a bimbó és a körülötte lévő rész fáj. Kérlek segítsetek mi lehet az oka???

2014. okt. 26. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A helyedben nagyon gyorsan elmennék nőgyógyászhoz!
2014. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz mi az oka? Terhesség vagy mi?!
2014. okt. 26. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhesség biztos nem, talán valamilyen hormonális zavar, de nem vagyok orvos, ezért javasoltam, hogy menj nőgyógyászhoz és ne házilag próbáld kúrálni magad.
2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De komolyabb bajom nem lehet ugye? Ezzel csak az a baj most, hogy kollégista vagyok és a menzesz naptáram ott felejtettem a kollégiumba és legkésőbb 9.- e után tudok el menni orvoshoz mert akkor megyek vissza.
2014. okt. 26. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ki fog maradni egy menzesz

Szerintem nem kell miatta aggódni, de azért csinálj

egy tesztet

2014. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs értelme tesztet csinálnom mert kizárt a terhesség
2014. okt. 27. 03:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs bajod, a hormonok máshogy dolgoznak most éppen. Nagyon fiatal vagy még, szerintem simán várj egy ciklust, valószínűleg minden rendbe fog jönni.
2014. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ma reggel el mentem orvoshoz a mellemmel mert reggel mire fel keltem csomó lett a bimbónál az orvos el küldött ultra hangra holnap megyek,ha akarjátok és érdekel meg írom hogy ott mit mondtak csak akkor írjatok üzit :)
2014. okt. 27. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdekel.
2014. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Na mi volt kérdező?
2014. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!