Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy rövid időn...

Hogyan lehet úgy rövid időn belül sokat fogyni, ( nem érdekel hogy visszajönnek a kilók utána), van ilyen fogyókúra ami két hét magasságában is eredményes lehet és és látható változást hoz? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Alma ,ásványvíz.Két hét alatt 6 kiló. Tesóm most csinálja.
2009. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
Ha elég nagy az akaraterőd, ne egyél semmit, csak igyál, ameddig bírod. Ez nekem beválik, bár tény, hogy visszajön, meg az is, hogy baromi egészségtelen, de ha van egy olyan alkalom, amin kis pocival akarsz megjelenni, akkor nagyon hamar le lehet fogyni így, elég sokat :)
2009. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%

1.) 90 napos diéta (Legjobb rendelni, mert akkor csak annyit eszel, amennyit hoznak, persze a diéta elkezdése előtt kiüriteni a hütőszekrényt.

2.) mindennap egy Reduktil

A kettő együtt tuti biztos.

2009. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

1., és az sem érdekel, hogy úgy fogsz kinézi mint egy ujszülött vadmalac? Ugyanis a hirtelen fogyástól, majd visszahízástól ugyanolyan csikos leszel mint ők.

2., az alma + viz meglehetősen egyoldalú, ezért egészségtelen.


3., Csak ígyál.....ennél ostobább javaslat kevés van! Ilyet csak eszement kamaszlányok csinálnak. Ugyan tényleg összeszottyadsz tőle, de egyúttak kizsigereled a szervezeted. Ezt úgy hívják. null-diéta, és csak kórházban, orvosi felügyelet mellett végezhető.

4., végül a tanács.

14 napos diéta - 6 - 8 kilót fogyhatsz vele.

Van benne hús, zöldség, gyümölcs, szóval minden ami nélkülözhetetlen.


ezen a weblapon megtalálod. mellette elengedhetetlen a rendszeres napi mozgás.


[link]

2009. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a 14napos diéta amit tanácsoltak neked,az tényleg jó!Én 6kilót fogytam vele,úgy is hogy nem mozogtam minden nap.De azóta sajnos vissza jöttek a kilók.:( Szóval utána is azért figyelj oda mit eszel!

Sok sikert a fogyáshoz!! :)

2009. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Natáliaa válasza:
A marhahús helyett mit tanácsoltok, mit egyek?
2014. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!