Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csináltatok évente rákszűré...

B32 kérdése:

Ha csináltatok évente rákszűrést, az eredményen rajta lenne az is ha hpv-m van, vagy csak ha külön vizsgálják?

Figyelt kérdés
8 éve egy szexuális partnerem van, neki nincsenek szemölcsök a nemi szervén. Nekem sincs eltérés, bár életemben először néztem meg tükörrel odalent és nem vagyok biztos benne hogy nincs egy-két kidudorodás aminek nem tudom ott kellene e lennie a hüvelybemenetnél. Lehet hogy csak redők , passz. Viszont az érdekelne hogy ha az elmúlt években P2-es lett az eredményem és semmi hozzáfűzni való nem volt, illetve partnerem ugyanaz , akkor kicsi az esélye hogy most lenne HPV-m , nem? Ugyanannál a partnerrel már tavaly és tavaly előtt is rajta lett volna a papíromon ha annak valami tünete van?Vagy rákszűrés alkalmával semmi nem derül ki arról hogy van e ilyen fertőzésem?
2014. okt. 28. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__6227..


Ez már a p3-as utáni szövettan eredmény egy másik kérdezőnél.

Szerintem ilyemi a következő, ha találnak HPV-re utaló jelet. Volt már ilyen szövettanod? Nem. Akkor még nem találtak nálad HPV-t.

2014. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés másik fele pedig, bármikor elkaphatod, akkor is ha neked ő az egyetlen partnered. Évente kell rákszűrésre menni és ha van valami gyanús, azt időben észreveszik, kikezelik, mielőtt bajt csinálna. Ha a partnered sem szedi össze, akkor kicsi az esélye igen.
2014. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maximálisan hűségesek vagyunk, ez meg ugyebár nemi úton terjed. Tehát ezért gondoltam hogy az elmúlt években már kellett volna valami rossz eredményt kapnom ha fertőzött vagyok nem?
2014. okt. 28. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, általában észreveszik a szűrésen és nálunk elkérik a telefonszámot is, hogy hívnak, ha rossz az eredmény.
2014. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!