Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell a tampont berakni?

Hogyan kell a tampont berakni?

Figyelt kérdés
Todom, h rajta van a dobozon, de én annyira félek, már sokan mondták, h próbáljam ki, és ki is akarom, volt már, h a strandra nem mentem el a családdal, mert épp megvolt:/ nem akarok még ilyet, és éjszaka is jobb lenne a betét helyett tampon.... szóval el tudjátok mondani, h hogyan kel??+ valami személyes tapasztalatokat, h milyen lesz elősször, hogyan, és h ti mikor használtatok elősször?

2014. okt. 28. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Strandra nem mennek-meg tamponnal Sem.Ejjszakara Sem ajanlott.A legkisebb meretet probald elöször.
2014. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én applikátoros tampont használok mert szerintem higiénikusabb itt egy videó: [link]



Sima tampon felhelyezése: [link]


[link]

2014. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én otthon próbáltam ki először, ki is kellett vennem, mert nem nyomtam fel teljesen. Amikor felmegy egy ideig, akkor döntsed meg, és még egy kicsit kell.
2014. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És amúgy bromira kellemetlen, ha rossz pózban/rágörcsölve csinálod. Néha én sem tudok kellően ellazulni és olyankor mintha erőszakolnának, konkrétan. Brrr.


Amúgy tedd a lábad a kádra, vagy rogyaszd a térded, és lassan kezdd felnyomni. Ha megakad, módosíts az irányon (a hüvelyed nem nyílegyenes). Teljesen el kell tűnnie, ha leülsz, nem szabad érezned, akkor jó.


Próbálkozz minivel, silk touch (könnyebbé teszi a felhelyezést) rétegessel.


Én amúgy míg szűz voltam, nem tudtam felhelyezni, annyira fájt. Most már csak azt használok, és semmi bajom tőle. Előtte-utána kézmosás meg rendszeresen cserélni.

2014. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!