Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a hónapban,3...

Nem jött meg a hónapban,3 terhességi teszt negatív, akkor miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, sosem maradt ki eddig a menstruációm (szerintem 17 évesen már nem is nagyon kéne), de most vizsgáztam hónap közepén és nagyon stresszeltem meg reménykedtem, hogy nem akkor fog megjönni mert volt elég problémám akkor..pedig nagyjából akkor kellett volna.

Előző hónapba 20.-án volt meg (akkor is késett egy hetet), és most azóta sincs semmi.. néha éreztem görcsölést mintha megakarna jönni de mégsem jött.

Terhesség nincs kizárva, védekeztünk természetesen, mivel nem tudok másra gondolni már 3. tesztet csináltam meg mostanában 2-3 naponta, mert nagyon nem szeretnék teherbe esni ilyen fiatalon és mindegyik egyértelműen negatív lett...

A héten megyek nőgyógyászhoz, de nem tudom mire számítsak. Egyébként is terveztem, hogy megyek mert lassan 18 leszek és csak kellene látnia legalább egyszer, hogy minden rendben van-e, de ha ott terhességet diagnosztizálna szerintem rosszul lennék..

Létezne, hogy csak magától kimaradt ebbe a hónapba?

Van kapcsolatom lassan egy éve, lehetséges hogy felakar majd írni fogamzásgátlót márcsak a rendszertelenség miatt is, sok mindent olvastam róla, de szerintetek úgy igazán megéri bevállalni? Utálom ezt a folytonos izgulást, de ilyen fiatalon bombázni magam sem akarom, főleg hogy lesznek még felnőtt éveim is, de én a gumit se érzem olyan hű de biztonságosnak..



Nagyjából tudom,hogy nem fogtok tudni mit írni, mert nem vagytok orvosok, se főtanácsadók igen tudom, de bármi jól jön most, szóval előre is köszönöm.



2014. okt. 28. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért aggódnod, ennyi kimaradás még simán lehet a stressztől is. Vannak persze olyan betegségek, amik okozhatnak menzesz kimaradást, de egyáltalán nem valószínű, hogy ilyesmiről van szó. Nagyon jól teszed, hogy nődokihoz fordulsz, a vizsgálattól sem kell félni, nem fájdalmas és úgyis évente kellene menned szűrésre, ideje hozzászokni. A gyógyszer a te döntésed, én nem szedtem soha és egyetlen barátom sem várta el tőlem, hogy szedjem, nem tartom egészségesnek, de rengeteg nő szedi, nyilván ők másként vélekednek erről. Nekem inkább a tabletta a kevésbé biztonságos, mint az óvszer, ráadásul az óvszer esetében legalább látod, ha valami nem oké vele, kiszakadt, stb.
2014. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vszeg csak a stressztől késik, de írnak fel hormont, ami meghozza.

Redszertelen menstruációra NEM jó a fogamzásgátló, a ciklust leállítja, nem beállítja.

2014. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor emiatt, hogy rendszertelen esélytelen hogy felírja?
2014. okt. 28. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sok doki felírja a rendszertelen ciklusra, pedig azt kivizsgálni kell, nem elnyomni a tüneteket.
2014. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma megjött, de sokat késett :S

Menjek nőgyógyászhoz?

2014. okt. 30. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!