Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres menstruáció,...

Rendszeres menstruáció, terhességi tünetek, negatív teszt. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztusban voltam utoljára egyutt a párommal tàvkapcsolatban élünk. Védekeztünk és a menstruáció utolsó napjaiban voltunk együtt. Pár nappal később csinaltam egy tesztet negatív lett és azóta szeptemberben is és októberben igy pontosan vagy 1-2 nappal előbb megjött. Kb 2 hete múlt el , viszont a melleim duzzadtak maradtak a hasam felpuffadt és hányinger érzetem van ,de semmi hányás vagy nagyobb rosszullét. A hétvégén csinaltam még egy tesztet , ami szintén negatív lett . Mivel azóta sok idő telt el én úgy gondolom mostmar teljesen kimutatható lett volna az eredmény. Ti mit gondoltok ? Volt már valaki hasonló helyzetben ? Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 15. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Jo sok penzed van tesztekre. Vedekeztel te butus, ennyire nem bizol a kotonban?? Vagy mi?
2014. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászatra
2014. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neg volt a tezst, valószínűleg nem vagy állapotos
2014. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem csak rástresszeled magad. Voltam úgy, hogy meg se jött, mert annyira féltem, hogy terhes vagyok, aztán néztem tesztet, és nem volt semmi. Megnyugodtam, rá 2 napra meg is jött.

Másik ismerősöm úgy járt, hogy még teje is volt, pedig nem volt terhes. xD

A tudatalatti nagy úr, csak meg kell nyugodnod. :)

2014. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hányinger lehet a stressztől, vagy valami baktériumtól is. Igyál Citromfű-Cickafark teát. Szedjél B MAX vitamint, magnéziumot.
2014. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!