Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka? Én PCOS-ra...

Mi lehet az oka? Én PCOS-ra gyanakszom.

Figyelt kérdés

Rendszertelen a menstruációm sose jön meg időbe és mindig kimarad hónapokat, szőrösebb fajta vagyok kicsi korom óta, emésztésemmel is gond van de az már javult.Pattanásosabb vagyok mint a korombeli lányok, de sosem voltam és nem is vagyok elhízva, a tünetek alapján rá kerestem a neten és a Policisztás Ovárium Szindrómát találtam válaszul.Ezt elmondtam anyukámnak és szerinte hülyeség teljesen más oka lehet, de azért felhívta a Heim Pál Gyermeknőgyógyászatot ahol folyamatosan különböző kifogásokkal leráznak minket.

Először azzal hogy csak rendelési időben lehet hívni,aztán beteg szabadságon voltak, aztán meg beutalót kellett kérni a házi orvostól pedig ki van írva a honlapra hogy nem kell, aztán ugyan csak szabadságon voltak.

Más gyermeknőgyógyászat meg nincs a közelbe:/.

16/L


2014. okt. 28. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne gyereknőgyógyászatra menj el, hanem endokrinológust keressetek. Oda kelleni fog beutaló is, úgyhogy a háziorvosnál kezdenék a helyedben a problémával és ő elmondja, hol tud endokrinológus fogalalkozni veled.
2014. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyébként pedig próbáld meg felhívni a jános kórházat is, hátha fogadnak.


[link]


illetve van Tini ambulancia is


[link]



Rendelés ideje: Kedden és csütörtökön 14:00-15:00 óráig.

Telefon (előjegyzés): (06-1) 458-4657


Tini ambulanciánkon a 14-21 év közötti leányok nőgyógyászati ellátását végezzük.

2014. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. okt. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!