Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm első napja az...

A menstruációm első napja az utóbbi időben kegyetlen velem, mi tehetek ellene?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és egy évvel ezelőttig nem volt gondom a havimmal, rendszeres volt és nem is fájt egyáltalán. Úgy egy éve kezdte, hogy az első napokban kicsit görcsöl a hasam, ezt gyógyszerrel legyűrtem még, de mostanában az első napon a nap közepére annyira rosszul vagyok hogy hányingerem van, szédülök, és az ájulás szélére kerülök (homályos látás, bedugult fül). Aztán lassan kezd jobbulni és egy másfél óra múlva semmi bajom és a hó további részében ismét fájdalommentes minden. Nem értem, de nagyon rossz, hogy iskolából is haza kell jönnöm, és akkor is félek hogy a metró közepén összeesem...

Valami ötlet esetleg? :/ A no-spa ezen már nem segített.

18L, nincs nemi életem ha számít.



2014. okt. 28. 22:20
 1/5 anonim válasza:
szerintem fordulj vele orvoshou
2014. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom volt. Erre írta fel a dokim az Apranax 550 mg tablettát.

A legjobb a világon! Semmi bajom sincs ha beveszek egy szemet. Csak ajánlani tudom. Bivaly erős! :D

2014. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Meleg cuccot vagy meleg zsellét tegyél a fájdalnas zónához. Én is jártam már így! Nagyon szar érzés. Fürödj, vagy pihenj meleg vízben
2014. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# Ha itthon vagyok akkor már fekszem és kibírom, de mikor a villamos közepén "akarok" épp összeesni (ahonnan jó esetben is egy óra a hazaút bkv-val) akkor meleg zselére sajnos nincs lehetőségem :/


Ha legközelebb is előfordul elmegyek dokihoz (szerintetek a sima is jó vagy nődoki kéne?)

2014. okt. 29. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, segíteni nem igazán tudok, viszont velem is ez a helyzet, gyógyszer nem hat, órákig kegyetlenül fáj/szúr a hasam, szédülök, hányingerem van, felülni se bírok. Nem egyszer jártam már úgy, hogy a suliba kellett értem jönnie anyának, mert rosszul lettem a folyosón..

Szóval teljesen meg tudlak érteni, sajnos nem vagy egyedül.

2014. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!