Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nőt/lányt nemiszerven...

Ha egy nőt/lányt nemiszerven találnak, az ugyan annyira fáj, mint ha egy fiút/férfit találnak el ott?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert neki ott nincs semmi,ami úgy fájna. Neki az fáj, ha mellen találják el, vagy ütik, dobják meg.
2014. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
azért a clitoris ott van, ami elég érzékeny...:D
2014. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Na meg az ott lévő csont. Az fáj ám ha eltalálják.
2014. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
fáj, de valószínűleg nem annyira
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1-es: engem már vágtak puncin, baromira fáj...
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves 2! nem gondoltam,hogy a lány szétterpesztett lábbal fekszik és baseball ütővel clitorison vágják.

És kedves 3-as, ha szeméremdombon rúgják egy focilabdával, az sem fáj úgy, mint a férfiaknak.

Viszont ha mellen dobják egy kézilabdával, az is lehet, hogy ott esik össze.

2014. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez sose fog kiderülni, hiszen senki se egyszerre férfi és nő. Így nem tudja senki se összehasonlítani a fájdalmat.
2014. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Eléggé fáj bizony!!:D
2014. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eléggé tud fájni, de sosem fogjuk megtudni, hogy ugyanannyira-e, mint egy férfinak a tökönrúgás. Ők sem fogják megtudni, mennyire fáj a méhgörcs.
2014. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát... én egyszer leestem egy székről úgy, hogy pont a nagyajkam és kisajkam közötti mélyedésbe bevágódott a szék támlájának a sarka. Alig vánszorodtam a kád széléig el, hogy megmoshassam magam, nyugtassam a fájdalmat. S ráadásul pont menzesz alatt történt, így azt sem tudom, hogy lett-e seb is, csak sejtem, hogy igen, mert utána még vagy 3-4 napig fájt, ha leültem.
2014. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!