Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációtól lehet? Vagy...

Menstruációtól lehet? Vagy más oka van?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap jött meg. (Erős vérzéssel már rögtön.) Déleéőtt már erősebben görcsölt a hasam és ez a görcsölés fokozódott. 13 óra környékére már nagyon rosszul voltam. Éppen a buszon álltam amikor hirtelen nagyon melegem lett, elkezdett az egész testem bizseregni és egyszer csak nem láttam semmit aztán pedig a fülem is elkezdett zúgni. Se nem láttam, se nem hallottam. A barátom elmondása szerint semmire nem reagáltam és a lábaim kezdtek összecsuklani. Ekkor megfogott és vagy egy percig igy voltunk. Ezután a friss levegőn jobb lett viszont rettenetes hányigerem lett és nagyon fáztam. Mára a vérzésem elég erős, olyan mint szokott lenni és a hasam is görcsöl még. Mi lehet a probléma? Hormonális baj, ciszta VAGY lehetek terhes a leírtak alapján? (hallottam olyat, hogy menstruálnak terhesség alatt) (És 1én még a hőmérsékletem is 36,8 lett annak ellenére hogy az előző két nap már leesett) Nagyon félek, mert még ilyen nem volt. 18/L
2014. nov. 1. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen rosszullétet sok minden kiválthat. Mivel azt írod, hogy éppen menstruálsz, talán ez a legvalószínűbb kiváltó ok. Nem törvényszerű, hogy a menzesz minden hónapban egyforma legyen! Teljesen normális (sajnos), hogy a szervezet néha másképpen reagál rá. Továbbá ha éppen kissé beteg vagy (elég egy szimpla nátha is), már sokkal intenzívebben reagálhat a tested/szervezeted a menzeszre.
2014. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. kicsit köhögök is szóval lehet akkor hogy az is közre játszott. nem tudom mi lehetett de nagyon megijedtem.
2014. nov. 1. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most tudsz pihenni, az sokat segít
2014. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden hónapban ez van, amikor megjön. Az első napon az ájulás kerülget. Pont ugyanaz, ahogy leírtad: "hirtelen nagyon melegem lett, elkezdett az egész testem bizseregni és egyszer csak nem láttam semmit aztán pedig a fülem is elkezdett zúgni. Se nem láttam, se nem hallottam."

Nem tudsz vele mit csinálni, nálam sem múlik el. Volt olyan, hogy majdnem elájultam, percekig csak feküdtem és iszonyatosan hányingerem volt. Sajnos ez a mensivel jár. :(

2014. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!