Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha régóta tart a hüvelygombám,...

Ha régóta tart a hüvelygombám, nem lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve folyamatosan tart a fertőzés és attól félek ha nem szűnik meg mihamarabb,nem lehet majd gyerekem:(
2014. nov. 1. 15:30
 1/4 anonim válasza:
és 10 év alatt nem jutott eszedbe orvoshoz menni?
2014. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De képzeld,igen....csak egyiknek sem sikerült még rendesen kikezelni.A kérdés meg szerintem nem ez volt.
2014. nov. 2. 11:46
 3/4 anonim válasza:

De ha voltál már 100X nőgyógyásznál, akkor meg miért nem tőlük kérdezed ezt...Szerinted mi jobban tudjuk, mint egy orvos???


De a kérdésre válaszolva, nem. Én úgy tudom, hogy ettől nem lehet meddőnek lenni. Pl a chlamidiától már az lehetsz, ha nincs kikezelve, de a gomba az nem olyan. (legalábbis én úgy olvastam, de jobb, ha az orvostól kérdezed.)

2014. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos nekem is régóta vissza-vissza tér. A letező összes gyógyszert próbáltam. Orvos szerint túl érzékeny vagyok rá, és már ellenállnak a gyógyszereknek, ivel többször használtam őket. Egy antibiotikum, egy uszoda, bármi felborítja. Sajnos a meddőség az egyik legsúlyosabb szövődménye, de reméljük nálad nem lesz ilyen. Most grapfruit mag kivonattal próbálkozom külsőleg-belsőleg, eddig okés.
2014. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!