Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelygombám van, azt a...

Ha hüvelygombám van, azt a nőgyógyász észre veszi, vagy diagnosztizálja "magától" is, egy ellenőrzés során, vagy erre fel kéne hívni a figyelmét?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom eldönteni, hogy nekem van-e vagy sem, mert képet nem találtam róla, a tünetek leírásából meg nagyjából két tünet stimmel (fehér hüvelyváladék, meg ilyen fehér "lerakódás" a külső nemi szerven, de nem viszket). Az orvos pedig nem mondott semmit, mikor vizsgált. Azt mondta, minden ok. Most akkor el kéne mennem megint, és megkérdezni tőle, vagy ez azt jelenti, hogy nincsen és ez normális ebben a korban? (17)

2014. okt. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ha az lenne viszketne, fájna, irritálna, és az orvos észrevette volna
2014. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kenetet vett? Tenyésztik, majd abból kiderül. Két hét múlva nem kell leletért menned?
2014. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmiféle tünete, viszketés pláne nem, csak kevés folyás, én sem tudtam, hogy ez normális-e.
2014. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen vett kenetet. Nem kellett érte mennem, mondjuk még nem telt le a két hét. Mellesleg nyugtató, hogy viszketés nélkül nem gyanús, hogy az van. De akkor ez mi? Normális? (Azt tudom, hogy fiatal lányoknál normális a fehér folyás, meg ilyenek, de mi számít fehérnek? Az átlátszó hófehér, vagy a kissé átlátszatlan, enyhén sárgás {nem sárga, de azért fehér bugyin látszik} is?)
2014. okt. 16. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálom, de én nem vagyok hozzáértő, a doki viszont mindenféleképpen megmondja majd a kenet eredménye után, hogy mi a teendőd. Addig semmi para.
2014. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gombára utaló folyás azért sárgának mondható és semmiképpen sem fehérnek. Azonkívűl büdös is és plussz viszketés is van.
2014. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne gombád viszketne vagy éreznéd
2014. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!