Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynazol hüvelykrémmel tapaszta...

Gynazol hüvelykrémmel tapasztalatok? Kb.2-3 óránként elönt a "lé". Tegnap tettem fel este.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne a használati utasításba,hogy folyást okozhat?
2010. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs benne, h folyás lehet a mellékhatás. Azt írja, azok a tünetek lehetnek még, mint a hüvelygombának, de nekem olyan még sose volt. Mondjuk a híg, vizes folyás nem hiszem, h gomba tünete lehetne.
2010. jan. 26. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A mellékhatásoknál olvasd!
2010. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott olvastam. Hüvelyi égés, viszketés, alhasi fájdalom vannak, folyás nincs. Ja, meg a gomba tüneteihez hasonló tünetek (ez nemtommi). Lehet, h a ciklussal függ össze inkább? 11. nap..
2010. jan. 26. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat,kikerestem és utána olvastam.Igazad van.

Látom olajat,tisztitott vizet..stb is tartalmaz.

Ezt a szert nem de más hasonlót használtam és nekem is volt töle folyásom,szerintem normális. Majd menj vissza kontrolra hogy elmúlt-E.Jobbulást.

2010. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tisztasági betét.
2010. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, 1.2.és 3. választ író :) Nincs gombám, csak a biztonság kedvéért írta fel a doki. De ma már jobb a helyzet :) Utolsó: én arra voltam kíváncsi, h normális-e ez a folyás, de azért köszi.
2010. jan. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!