Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok és nem...

14 éves lány vagyok és nem tudom mi lehet ez a dudor a hüvelyemben? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
bocsi ha buta lesz a kérdés de még csak most kezdem kiismerni a testemet. nagyon félek van a hüvelyemben egy ujjal is kitapinthato, nagy, kemény, "nyelv" alaku dudor, ami érzéketlen. tényleg nagy, az ujjammal körbe tudom járni, ahogy benyulok oldalrol, de ami érdekes hogy nem is középen van, hanem csak a jobb oldalon! a bal oldalon a hüvelyem fala teljesen sima, normális. kérlek nyugtassatok meg hogy ez a nyelvszerü hatalmas kemény dudor ez egy rendes testrész, nem pedig valami rendellenesség! másnak is van ilyen???
2014. nov. 2. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet teljesen normális is, meg nem is, csak doki tudja tisztázni a helyzetet, ha nagyon aggaszt akkor érdemesebb hozzá fordulni.
2014. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van ilyen, aki nő, ez a méhszájad valószínűleg. Nem mindenkinek helyezkedik el pont középen, és a magassága a ciklussal is változhat. Aggodalomra semmi ok.


[link]


Így néz ki.

2014. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem kéne oda benyúlkálni, pláne abban a korban

nem lehet ott még semmi, ami nem oda való

2014. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne nyúlhatna be 14 évesen? Mindenkinek joga van ismerni a testét.
2014. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak azért nyúltam be mert nemrég kezdtem el tampont használni és nagyon félek nehogy bent maradjon vagy valami és menstruáció utáni napon csak le akartam ellenőrizni
2014. nov. 3. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ez a méhnyakszáj.
2014. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!