Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre erősödő menstruációs...

Egyre erősödő menstruációs görcs ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve meg van, de az elmúlt pár évben egyre erősebb és erősebb görcseim vannak. Eddig a cickafark tea + ha még a görcsök kezdetén bevettem valami gyógyszert használt, de az utóbbi 2 hónapban már ez is reménytelen. Egyre erősebb gyógyszereket szedek, de nem akarok a kelleténél többet bevenni. A legtöbb fellelhetö házipraktikát kipróbáltam több/kevesebb sikerrel. A nőgyógyászom szerint minden rendben van velem, hormon vizsgálatot is csináltunk szóval nem tudom mitől egyre roszabb, de most konkrétan a falat kaparom. Kérlek segítsetek .

2014. nov. 4. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos én is nagyon sokat szenvedtem már miatta, mindig mondták szülés után jobb lesz. Igaz, elég későn szültem, de sokkal jobb nem lett. Még most is sokat fáj. Nyáron kimaradt a ciklusom 3 hónapra, akkor egy természetgyogyászt boltban kaptam egy Vitex (baratcserje) kapszulát. Ezt folyamatosan szedtem és ettől ismét lett mensim kicsit gyengébb fájdalommal.

A nőgyógyászod minden fertőzést, ultrahangot megnézett? Nekem találtak egy cisztát és az is okozhat fájdalmas, erősebb vérzési gondokat.

2014. nov. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Én ilyenkor mindig Flector port iszok. Nekem az segít csak. (Vényköteles)
2014. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Pihenj le, az segít
2014. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Aludd ki magad
2014. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!