Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a dudor "OTT" és mitől van?

Mi ez a dudor "OTT" és mitől van?

Figyelt kérdés
Tavaly leborotváltam magam "OTT" és az első 3 alkalom után a szeméremdomb jobb oldalán nőtt egy kis dudor és már lassan egy éve ott is van. Nem nagyon látszik, magától nem is fáj, csak ha erősen megnyomom, meg ha hozzányúlok érzek egy gömbölyű "valamit" ott. Valakinek van ötlete, hogy mi ez, vagy mitől van?

2014. nov. 4. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is ezzel a dologgal küzdök már nagyon régóta. Elmentem háziorvoshoz, azt mondta, trombózis, elküldött a balesetire. Ott azt mondták, nyirokcsomó, menjek a nőgyógyászhoz. Na ő tudott nekem segíteni, azt mondta, hogy ez a borotvától lehet, sima tüszőgyulladás, ami magától el fog múlni (kételkedtem, mivel egy éve már ott volt), felírt egy kenőcsöt, ami direkt erre van. Még nem váltottam ki, de neked is biztos tud segíteni, ha elmész hozzá a problémáddal.

Fordulj orvoshoz, amíg még nem fáj, mert nekem már annyira fájt a végén, hogy nem tudtam rendesen ülni. Hidd el, nem éri meg várni.

2014. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél! :)
2014. nov. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!