Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezdtétek el használni?...

Mikor kezdtétek el használni? Sportolok és muszáj

Figyelt kérdés
Nektek mivel járt,hogy volt az első tampon felhelyezés és kivétel?!Hány évesen kezdtétek el használni?
2010. jan. 27. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen, sport miatt kezdtem használni és azonnal sikerült. Részben szerencse, részben annak tudom be a sikert, hogy pontosan átolvastam a dobozban a leírást és lépésről lépésre követtem (először még egy tükröt is bevetettem a siker érdekében :=) )
2010. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én táborban használtam először, 14 évesen. akkor még elég kellemetlen volt a felhelyezés és a kivétel is. De aztán szépen lassan belerázódik az ember. Én ott vétettem az első hibát, hogy nagy méretet választottam, nem minit és nem mertem elég mélyre tolni.

Ha megfelelően felhelyezed valóban nem érzed, nem szakítja át a szűzhártyát, főleg nem a mini. :) évekkel később vesztettem el a szüzességem :)

27/N

2010. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még ehhez xd
2010. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
honné veszed te?!!!kiméljetek a baromságoktól...mint pl az ELŐZŐ barom...
2010. jan. 28. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
-.-
2010. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!