Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Hormon zavar? Miért...

Mi ez? Hormon zavar? Miért nem jön meg? Kérlek segtsetek! :o

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kimaradt a menstruációm egymás után kétszer. Az anyám folyamatosan azt mondja, hogy terhes vagyok, DE nem feküdtem le senki. A múltkor nagyon maszturbálhatnékom volt és kívántam, majd maszturbáltam. Lehet ennek köze ahozz, hogy kimaradt? Nőgyógyászaton kívül valami házi praktika? A segítsegeket előre is köszönöm!

13/L



2014. nov. 8. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod mi az oka ? Az eletkorod, ezt anyud is tudhatná! Ilyen fiatalon normális , hogy össze vissza jön meg !
2014. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a gyors választ!
2014. nov. 8. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem még most 31 évesen sincs normális ciklusom, (mielőtt valaki beszólna kivizsgáltak, kezeltek, de nem használt, csak meghíztam).

Mond meg édesanyádnak, hogy egy 13 éves lánynál nagyon ritka dolog, hogy percre pontosan megjön és beáll a ciklusa, ha nem hisz neked akkor keress rá a neten és mutasd meg neki. Szerintem 4-5 év múlva ráér aggódni, és ne nézze k...nak a lányát, már ne haragudj ezért, és ne mond neki, de tényleg nincs igaza az anyukádnak.

Amúgy a maszturbálásnak semmi köze nincs a ciklusodhoz, ha jólesik csináld. Senkinek semmi köze nincs hozzá, főleg az anyukádnak. Az a te tested, és azt teszel vele ami neked jó. Abba senki nem szólhat bele. Gondolj arra mindenki csinálja, még az anyukád is. De mivel ez egy tabu téma, akkor sem vallaná be, ha rajtakapnád.

2014. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!