Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen teljesen deszka...

14 évesen teljesen deszka vagyok. Nem nől a mellem. Miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éves leszek nemsokara és nem nől a mellem. De tényleg, teljesen deszka vagyok. Pedig már a menzeszem is megjött és ahol kell szőrösödöm is. Nem vagyok vékony sőt (szerintem) pár kg felesleg is van rajtam. Minden osztálytársamnak és korombeli ismerősömnek van valamekkora melle. Olyan rossz érzés ez, mert már ott tartok hogy lassan egy 10 évesnek nagyobb melle van mint nekem. En most vagyok 8.osztályos és félek hogy mi lesz ha bekerülök középiskolába hogy nem-e fognak ezért cikizni stb. Oké tudom hogy attól még ugyan olyan értékes ember vagyok hogy ha nincs mellem mint azok akiknek van de engem nagyon zavar hogy nem tudok normálisan felöltözni és a szivacsos melltartóval küzdök..meg fog nőni??? segítsetek légyszives. Gyorsan válaszokra van szükségem.

14/L



2014. nov. 8. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg meg fog nőni. Ne aggódj. :)
2014. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem, van aki mindig deszka marad, de a te korodban még simán nőhet is.

Viszont az nem hátrány, ha megtanulod, hogy nem "nől a mellem", hanem "nő a mellem". Azért ez a "nől" nagyon parasztos kifijezésmód.

2014. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nemakarlak elszomoritani mert én is ugyan ilyen cipőben jártam mint te és én most vagyok 24éves de nemsokkal nagyobb mint amikor 8dikba jártam!Lehet,hogy te szerencsésebb leszel és majd elkezd beindulni de az is lehet,hogy nemsokat fog változni úgy mint nekem!!Most a renyerembe elférnek csak akkor duzzadt meg mikor terhes lettem de akkor nagyon..de az is vissza változik utána csak nekem megmarad valamennyire!!
2014. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen genetika, de 18,20 éves korig nőhet, szóval nyugi.
2014. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem se nott semmit es mar nem is fog. ha meg panaszkodok miatta h milyen ronda es meg kicsi is, el vagyok kuldve a halalba :) probald elfogadni meg most, nehogy aztan kesobb nagyobbat koppanj... en is hitegettem magam h ugyan meg van ido..majd megno... aha. beneztem

17/l

2014. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!