Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 16 éves vagyok...

Mit csináljak? 16 éves vagyok 169 cm-ter és 43 kiló nem vagyok deszka de még is jöhetne fel valami a pasim azt mondja teljesen jó vagyok igy de én akkor is szeretnék hízni

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hízz is, elég betegesen nézhetsz ki, bocsi. :( De legalább nem érzed egészséges súlynak és nem fogyni akarsz, ez jó. :D

Én a 160 centimhez vagyok 48-50kiló és teljesen jó, max izmosítanom kéne, szóval ebből gondolom, hogy nagyon vézna lehetsz. :O

És sose a pasidra hallgass, főleg amilyen hülyék tudnak lenni abban a korban... :D

2011. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nézek ki betegesen =D csak kéne pár kiló

mert 1 kicsit ami 1 kiló se nem a combomra meg a hasamra megy hanem a mellemre meg a seggemre szval nem vagyok deszka feelingű =) de szeretnék hizni eddig ahol jártam mindig megfordultak utánam a pasik mert az arcom viszont eléggé szép állitólag

2011. jan. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!